Comuna Dumbravita-Maramures - fotbal liga V program tur_22.08.2013

Poti accesa orice pagina a site ului din meniul de mai jos

    FOTBAL LIGA V

    Programul sezonului 2013-2014 in seria I

    AS Dumbravita, Gloria Chechis, Olimpia Carbunari

    22.08.2013

     

    Etapa I - 25.08.2013, ora 17:30

    AS Dumbravita – Viitorul Coltau 0 - 1
    Bastinasii Suciu – Gloria Chechis 1 - 7
    Olimpia Carbunari – Magura Coas 0 - 3

    Deportivo La Coruia – Faurul Fauresti 0 - 6
    Unirea Sacalaseni – Gloria Culcea 3 - 2
    Fulgerul Laschia – Steaua Copalnic Manastur 2 – 3 
    Amicii Poiana Botizei – Speranta Cernesti 2 – 2 

     

    Etapa II - 01.09.2013, ora 17:30

    Coas - Dumbravita
    Chechis - Poiana Botizei
    Fauresti - Carbunari

    Cernesti – Laschia
    Culcea – Coruia
    Coltau – Suciu de Sus
    Copalnic M – Sacalaseni

     

    Etapa III – 08.09.2013, ora 16:00

    Dumbravita – Fauresti
    Chechis – Coltau
    Carbunari - Culcea

    Suciu de Sus – Coas
    Coruia – Copalnic M
    Sacalaseni – Cernesti
    Laschia – Poiana Botizei

     

    Etapa IV – 15.09.2013, ora 16:00

    Culcea – Dumbravita
    Coas - Chechis
    Copalnic M – Carbunari

    Cernesti – Coruia
    Fauresti – Suciu de Sus
    Laschia – Sacalaseni
    Poiana Botizei - Coltau

     

    Etapa V – 22.09.2013, ora 16:00

    Dumbravita – Copalnic M
    Chechis - Fauresti
    Carbunari – Cernesti

    Coltau – Coas
    Suciu de Sus – Culcea
    Coruia – Laschia
    Sacalaseni – Poiana Botizei

     

    Etapa VI – 29.09.2013, ora 16:00

    Cernesti – Dumbravita
    Culcea – Chechis
    Laschia – Carbunari

    Copalnic M – Suciu de Sus
    Fauresti – Coltau
    Sacalaseni – Coruia
    Poiana Botizei - Coas

     

    Etapa VII – 06.10.2013, ora 15:00

    Dumbravita – Laschia
    Chechis – Copalnic M
    Carbunari – Sacalaseni

    Coas – Fauresti
    Coltau – Culcea
    Suciu de Sus – Cernesti
    Coruia – Poiana Botizei

     

    Etapa VIII – 13.10.2013, ora 15:00

    Sacalaseni – Dumbravita
    Cernesti – Chechis
    Coruia – Carbunari

    Copalnic M – Coltau
    Culcea – Coas
    Laschia – Suciu de Sus
    Poiana Botizei - Fauresti

     

    Etapa IX – 20.10.2013, ora 15:00

    Dumbravita – Coruia
    Chechis – Laschia
    Carbunari – Poiana Botizei

    Fauresti – Culcea
    Coas – Copalnic M
    Coltau – Cernesti
    Suciu de Sus – Sacalaseni

     

    Etapa X – 27.10.2013, ora 15:00

    Carbunari - Dumbravita
    Sacalaseni – Chechis

    Cernesti – Coas
    Copalnic M – Fauresti
    Coruia – Suciu de Sus
    Laschia - Coltau
    Poiana Botizei - Culcea

     

    Etapa XI – 03.11.2013, ora 15:00

    Dumbravita – Poiana Botizei
    Chechis – Coruia
    Suciu de Sus – Carbunari

    Culcea – Copalnic M
    Fauresti – Cernesti
    Coas – Laschia
    Coltau – Sacalaseni

     

    Etapa XII – 10.11.2013, ora 15:00

    Dumbravita – Suciu de Sus
    Carbunari – Chechis

    Cernesti – Culcea
    Coruia – Coltau
    Sacalaseni – Coas
    Laschia – Fauresti
    Poiana Botizei – Copalnic M

     

     Etapa XIII – 17.11.2013, ora 15:00

    Chechis - Dumbravita
    Coltau – Carbunari

    Copalnic M – Cernesti
    Culcea – Laschia
    Fauresti – Sacalaseni
    Coas – Coruia
    Suciu de Sus – Poiana Botizei

     

     

    Comentarii

     

     

     

    DUMBRAVITA

     

     

    CHECHIS

     

    CARBUNARI


     

    CULCEA

     

    LASCHIA

     

    CERNESTI

    FAURESTI